MPLC1040L2R2
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPLC1040L2R2
JLCPCB Part #
C1332351
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10.5A 10mΩ 11A 2.2uH ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS