MPLC0730L4R7
MFR.Part #
MPLC0730L4R7
JLCPCB Part #
C2047419
Package
SMD,7.7x6.7mm
Description
4.7uH 41mΩ 5.6A 5A ±20% SMD,7.7x6.7mm Power Inductors ROHS