MPEV1D0630L220
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
MPEV1D0630L220
JLCPCB Part #
C7465122
Package
IND-SMD_L7.0-W6.5
Description
162mΩ 2.7A 22uH 3.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% IND-SMD_L7.0-W6.5 Power Inductors ROHS