L1210R2R2MDWIT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L1210R2R2MDWIT
JLCPCB Part #
C1329501
Package
1210
Description
1.13A 2.2uH 2A 80mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS