L0402C10NJRMST
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
L0402C10NJRMST
JLCPCB Part #
C2043571
Description
10nH 230mΩ 300mA 4.3GHz 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS