ESY687M016AG6AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESY687M016AG6AA
JLCPCB Part #
C1651070
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 41mΩ 680uF 8mm 937.5mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS