ESL106M200AG9AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESL106M200AG9AA
JLCPCB Part #
C5113380
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 14mm 200V 3.5mm 3.65Ω@100kHz 87.5mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS