ESK477M050AH4KA
MFR.Part #
ESK477M050AH4KA
JLCPCB Part #
C1019586
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 470uF 50V 5mm 610mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS