ESH108M025AH4AA
MFR.Part #
ESH108M025AH4AA
JLCPCB Part #
C5113337
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 25V 5mm 740mA@120Hz ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS