ESC475M063AC3AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ESC475M063AC3AA
JLCPCB Part #
C1019589
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 2.2Ω 2000hrs@105℃ 2mm 34.5mA@120Hz 4.7uF 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS