ELH687M450AT6AA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ELH687M450AT6AA
JLCPCB Part #
C5728830
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 450V 52mm 680uF ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS