EEV227M025A9MAA
MFR.Part #
EEV227M025A9MAA
JLCPCB Part #
C2163404
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ 2000hrs@105℃ 220uF 25V 600mA@100kHz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS