EDK226M6R3A9BAA
MFR.Part #
EDK226M6R3A9BAA
JLCPCB Part #
C2163388
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 20mA@120Hz 22uF 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS