EDH477M025S9PAA
MFR.Part #
EDH477M025S9PAA
JLCPCB Part #
C2165786
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 380mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS