EDH107M016S9HAA
MFR.Part #
EDH107M016S9HAA
JLCPCB Part #
C2165057
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 130mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS