CWR11JH156KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11JH156KB
JLCPCB Part #
C1954295
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 15uF 20V ±10% 2917 Tantalum Capacitors