CWR11HH475KB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11HH475KB
JLCPCB Part #
C1954292
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15V 4.7uF 4Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors