CWR11FH336MPB
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
CWR11FH336MPB
JLCPCB Part #
C4952008
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 10V 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors