C987U103MYVDBA7317
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C987U103MYVDBA7317
JLCPCB Part #
C3286513
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors