C921U681KUYDAA7317
MFR.Part #
C921U681KUYDAA7317
JLCPCB Part #
C3287008
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 680pF X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS