C917U680JZSDAAWL20
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C917U680JZSDAAWL20
JLCPCB Part #
C3287736
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 68pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS