C911U620JZSDAAWL20
MFR.Part #
C911U620JZSDAAWL20
JLCPCB Part #
C1627189
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 62pF X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS