C907U510JZSDCA7317
MFR.Part #
C907U510JZSDCA7317
JLCPCB Part #
C1631628
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 51pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS