C907U471KYYDAAWL20
MFR.Part #
C907U471KYYDAAWL20
JLCPCB Part #
C3285670
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS