C901U200JYSDBAWL40
MFR.Part #
C901U200JYSDBAWL40
JLCPCB Part #
C3286063
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 20pF 400V X1,Y2 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS