C901U200JVSDBAWL40
MFR.Part #
C901U200JVSDBAWL40
JLCPCB Part #
C6528722
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 20pF 400V X1,Y1 ±5% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS