C901U151KUYDCAWL40
MFR.Part #
C901U151KUYDCAWL40
JLCPCB Part #
C6478626
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 400V X1,Y1 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS