C901U102MYWDAAWL45
MFR.Part #
C901U102MYWDAAWL45
JLCPCB Part #
C3286743
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS