C901U102MVVDBAWL35
MFR.Part #
C901U102MVVDBAWL35
JLCPCB Part #
C3285635
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 400V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS