C757U472MYVDAAWL25
MFR.Part #
C757U472MYVDAAWL25
JLCPCB Part #
C5963337
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+125℃ 4.7nF 400V X1,Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS