C741U470JSSDBAWL50
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C741U470JSSDBAWL50
JLCPCB Part #
C5963329
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 47pF X1,Y1 ±5% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS