C4GAMUC3470AA0J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4GAMUC3470AA0J
JLCPCB Part #
C3785338
Package
Plugin,D17xL33mm
Description
-40℃~+85℃ 450V、850V 470nF ±5% 插件,D17xL33mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS