C4CAWUD3560AA3J
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4CAWUD3560AA3J
JLCPCB Part #
C3803460
Package
Plugin,D29xL58mm
Description
-40℃~+85℃ 560nF 630V、2kV ±5% 插件,D29xL58mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS