C4BSWBX3330ZAFJ
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C4BSWBX3330ZAFJ
Description
-40℃~+85℃ 330nF 700V、2kV ±5% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS