C44PUGR5220RASK
MFR.Part #
C44PUGR5220RASK
JLCPCB Part #
C3806993
Package
Plugin
Description
-25℃~+70℃ 22uF 780V、1.7kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS