C44AJGP5500ZA0J
MFR.Part #
C44AJGP5500ZA0J
JLCPCB Part #
C3807417
Description
-40℃~+85℃ 400V、700V 50uF ±5% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS