C350C334G1G5TA
MFR.Part #
C350C334G1G5TA
JLCPCB Part #
C1647368
Package
Plugin,P=10.16mm
Description
10.16mm 100V 330nF C0G ±2% 插件,P=10.16mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS