C336C224J5G5TA
MFR.Part #
C336C224J5G5TA
JLCPCB Part #
C1644613
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220nF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS