C333C511GAG5TA
MFR.Part #
C333C511GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643383
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 510pF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS