C331C621GAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C331C621GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643436
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 6.35mm 620pF C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS