C331C222GAG5TA
MFR.Part #
C331C222GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643385
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
2.2nF 250V 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS