C331C182GAG5TA
MFR.Part #
C331C182GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643389
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1.8nF 250V 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS