C330C472GDG5TA7303
MFR.Part #
C330C472GDG5TA7303
JLCPCB Part #
C1890411
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 4.7nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS