C328C820K3G5TA
MFR.Part #
C328C820K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628845
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 82pF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS