C327C562J3G5TA
MFR.Part #
C327C562J3G5TA
JLCPCB Part #
C1634047
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 5.6nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS