C327C430K3G5TA7301
MFR.Part #
C327C430K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2247277
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 43pF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS