C326C184M2R5TA7301
MFR.Part #
C326C184M2R5TA7301
JLCPCB Part #
C2274688
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
180nF 2.54mm 200V X7R ±20% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS