C326C130K3G5TA7301
MFR.Part #
C326C130K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2246541
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
13pF 2.54mm 25V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS