C326C120G3G5TA
MFR.Part #
C326C120G3G5TA
JLCPCB Part #
C1639716
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12pF 2.54mm 25V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS