C326C110K3G5TA
MFR.Part #
C326C110K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628630
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
11pF 2.54mm 25V C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS